• https://www.facebook.com/darkadas?ref=ts&fref=ts
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905337720607
  • https://twitter.com/darkaclub
  • https://www.instagram.com/darkasosyaltesisleri
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

fotoğraf yarışması

Yarışma Katılım Koşulları

1- Yarışmanın konusu DARKA'DA YAŞAM‘dır.

2- Yarışma her yaş grubundan tüm Darkadaş'larımıza   açıktır. Ancak jüri üyeleri yarışmaya katılamazlar.

3- Fotoğraf kabulleri renkli veya siyah beyaz  A4 boyutunda baskılı  ve  dijital ortamda olacaktır . Yarışmacılarımız en az üç fotoğraf ile katılabileceklerdir. Gelen fotoğraflar  işletmemiz  tarafından uygun  ebatlarda zarflara konacak  ve kodlandırılacaktır. Jüri üyeleri bu sayede fotoğraf sahiplerinin kim olduğunu görmeden tarafsız olarak değerlendireceklerdir. (İşletmemiz imkanları  dahilinde çıktılar alınabilecektir, fakat baskı kalitesinden işletmemiz sorumlu olmayacaktır )

4- Yarışmaya fotoğraf göndererek katılanlar,fotoğrafların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılacaklardır. Seçici Kurul,herhangi bir başvurunun kurallara aykırı olduğunu tespit etmesi durumunda fotoğraf sahibine bilgi vermeksizin başvuruyu geri çevirme ya da değerlendirme harici tutma yetkisine sahiptir.

5- Yarışma Takvimi: Son Katılım Tarihi 15.10.2019’dur.

6- Sergi ve ödül töreni: Sergi ve ödül töreni tarihleri darkadas.org ve sosyal medya hesaplarından ( @darkasosyaltesisleri ) duyurulacaktır. Gelen A4 fotoğrafların jüri tarafından uygun görülenleri, tesisimiz bünyesinde sergilenecektir.

7- Ödül:

Birinciye: Fujifilm Instax Mini 9 Fotoğraf Makinesi

8- Katılımcılar, Darka'da Yaşam konulu fotoğraf yarışmasına ücretsiz olarak kolayca katılabilmektedir. Ticari bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes, instagram hesabı açıp #darkadayasam etiketini kullanarak yarışmaya katılabilir veya fotoğraflarını info@darkadas.org adresine "Darka'da Yaşam" başlığı altında gönderebilirler.

9- Darka Sosyal Tesisleri, kullanıcıların ekledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu belirlemek amacıyla bilgi ve belge isteme hakkına sahiptir.

10- Katılımcıların #darkadayasam etiketi altında yaptıkları paylaşımların DARKA SOSYAL TESİSLERİ  sosyal medya hesaplarında kullanılmasına tüm katılımcılar muvafakat etmiş kabul edilir .

Emre Ogan
Kağan Atabey
Ledün Nasır
Mehmet Günyeli
Serap Ereyli

12- Yarışmacıların bütün şartları okudukları ve kabul ettikleri kabul edilir .


info@darkadas.org
0533 772 06 07